AKTUALNOŚCI:

III Bieg Instytutu Lotnictwa – sztafety na start!

Dodano: 2016-09-21 06:59:37

W dniu 9 października w Warszawie odbędzie się III Bieg Instytutu Lotnictwa. Zawodnicy rywalizować będą  na dystansie 5 km oraz w biegu sztafetowym. Trasa biegu wytyczona będzie po zamkniętych na co dzień dla zwiedzających terenach Instytutu Lotnictwa.
 
Bieg Instytutu Lotnictwa to jedyna okazja, żeby pobiegać po nietypowej trasie wzdłuż której znajdują się zabytkowe samoloty. Podczas imprezy oprócz rywalizacji na 5 km, każdy będzie mógł wystartować w biegu sztafetowym! Drużyny składają się z trzech zawodników, każdy do pokonania będzie miał pętlę ok. 1700 metrów. Uczestnicy biegu głównego mogą również wziąć udział w biegu sztafetowym!
– Już po raz trzeci będziemy gościć biegaczy na naszym terenie – mówi Piotr Dąbrowski z Instytutu Lotnictwa  – w ubiegłym roku wystartowało prawie pięciuset zawodników, którzy walczyli o jak najlepsze czasy na 5 km trasie. W tym roku poszerzamy ofertę dla biegaczy dokładają do imprezy rywalizację sztafet! Atutem Biegu Instytutu jest to, że można wystartować zarówno w biegu głównym jak i sztafetowym wspólnie ze znajomymi. Wzorem ubiegłego roku wszyscy zawodnicy, którzy wystartują w biegu otrzymają pamiątkowe koszulki, a na mecie okazałe medale. Po biegach nastąpi dodatkowe losowanie nagród wśród wszystkich uczestników zawodów.
 
  Do III Biegu Instytutu Lotnictwa można zapisywać się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.bieginstytutulotnictwa.pl dodatkowe informacje znajdują się również na www.facebook.com/BiegInstytutuLotnictwa

Powrót

Partnerzy

Partnerzy medialni

Wykonawca